Про надання гр. Гриценку Василю Олексійовичу жилої площі в гуртожитку по вул. Авіаційна, будинок №55А в смт. Озерне

Дата: 20.03.2024 11:29

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«____» _________ 2024 р.                                                   с-ще Новогуйвинське

Про надання гр. Гриценку Василю Олексійовичу

жилої площі в гуртожитку

по вул. Авіаційна, будинок №55А в смт. Озерне

Розглянувши заяву гр. Гриценка Василя Олексійовича про надання жилої площі у гуртожитку по вулиці Авіаційна, будинок №55А в смт. Озерне, враховуючи рекомендації житлової комісії, керуючись статтями 55, 128 Житлового кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №498 «Про затвердження Примірного положення про користування гуртожитками», статтею 30, частиною 6 статті 59, частиною 1 статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати гр. Гриценку Василю Олексійовичу, ____________ р.н., жилу площу в гуртожитку по вулиці Авіаційна, будинок 55А в смт. Озерне, а саме кімнату №11 (107), жилою площею 11,6 м².

2. Видати гр. Гриценку Василю Олексійовичу, ________р.н., спеціальний ордер на право вселення у надану жилу площу, яка визначена у пункті першому цього рішення та укласти договір найму.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРТФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                              Олександр ЛОВИНЮК

Секретарю

Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

В.о. начальника

відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи

Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту

Тетяни ДАЦЮК

Пояснювальна записка

На розгляд чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області пропонується питання порядку денного «Про надання гр. Гриценку Василю Олексійовичу жилої площі в гуртожитку по вулиці Авіаційна, буд. №55А в смт. Озерне».

Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області розроблено на підставі статей 30, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За результатами розгляду даного питання пропонується прийняти рішення про надання гр. Гриценку Василю Олексійовичу жилої площі в гуртожитку по вулиці Авіаційна, буд. №55А в смт. Озерне.

Повноваження на прийняття даного рішення передбачені статтею 16 Житлового кодексу України.

Тетяна ДАЦЮК

Секретарю

Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

В.о. начальника

відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи

Тетяни ДАЦЮК

Подання

Прошу Вас включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області питання «Про надання гр. Гриценку Василю Олексійовичу жилої площі в гуртожитку по вулиці Авіаційна, буд. №55А в смт. Озерне».

Додатки:

1. проєкт рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області «Про надання гр. Гриценку Василю Олексійовичу жилої площі в гуртожитку по вулиці Авіаційна, буд. №55А в смт. Озерне».

2. пояснювальна записка до проєкту рішення.

Тетяна ДАЦЮК