Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю імені Миколи Лисенка "Ой,Заграйте, Музиченьки"

Дата: 19.03.2024 09:16

Фото без опису  Фото без опису

Вітаємо директора будинку культури-філії с. Троянів КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради Ірину Петрушко з отриманням Гран-прі в категорії «Декоративно-прикладне мистецтво» та Подяки Всеукраїнського двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв імені М. Лисенка «Ой, Заграйте, Музиченьки», що відбувся 1-3 березня у м. Києві! Журі високо оцінило вишиті сорочки, які представила на конкурс Ірина Іванівна, а також її професійну майстерність та внесок у розвиток культурно-естетичого виховання дітей т молоді.

Пишаємося талантами нашої громади і бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів!

Фото без опису  Фото без опису