Звіт про виконання програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціалізованого дієтичного харчування на 2021-2025 роки за 2023 рік.

Дата: 18.03.2024 16:13

Програма забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціалізованого дієтичного харчування на 2021-2025 роки (далі – Програма) затверджена рішенням 8 сесії Новогуйвинської селищної ради 8 скликання від 29.04.2021р. №292 «Про затвердження програми забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціалізованого дієтичного харчування на 2021-2025 роки».

Фінансування зазначеної Програми передбачено на забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами.

По КПКВК 0112152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» в сумі 963 030,00 грн, а саме:

• програма фінансової підтримки Новогуйвинської ОТГ в сумі 519 800,00 грн на: відшкодування витрат за безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів – 96 000,00 грн; здійснення заходів щодо безперебійного і безоплатного забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання –  423 800,00 грн.
  • програма фінансової підтримки Глибочицокої ОТГ в сумі 218 400,00 грн на: відшкодування витрат за безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів – 24 000,00 грн; здійснення заходів щодо безперебійного і безоплатного забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання –  194 400,00 грн.
  • програма фінансової підтримки Березівської ОТГ в сумі 175 600,00 грн на: відшкодування витрат за безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів – 25 600,00 грн; здійснення заходів щодо безперебійного і безоплатного забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання –  150 000,00 грн.
  • програма фінансової підтримки Тетерівської ОТГ в сумі 49 230,00 грн на відшкодування витрат за безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів.

В.о.генерального директора                                                     Сергій ДЕМУС