Засідання методичної комісії практичних психологів та соціальних педагогів Новогуйвинської громади

Дата: 18.03.2024 08:57

Фото без опису  Фото без опису

13 березня  в Новогуйвинському закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» відбулося  засідання громадівського ПМК практичних  психологів та соціальних педагогів. Під  час зустрічі  педагоги обговорили важливі питання щодо причин та наслідків копінг–поведінки, застосування фахівцями психологічних хвилинок  як способу сприяння розвитку стресостійкості  у дітей та дорослих.

З метою профілактики та подолання негативних емоційних реакцій на стресові ситуації, зниження рівня тривожності, пов’язаної з виникненням стресових ситуацій, практичний психолог Л. Онікійчук та соціальний педагог закладу О. Поліщук провели  тренінгове заняття  на тему: «Все в твоїх руках: розвиток стресостійкості». Під час тренінгу всі учасники заходу проявили творчість, креативність та фантазію.

Кожен учасник зустрічі пішов з новим кейсом знань, умінь та навичок в актуальній на сьогодні темі - стресостійкості.

Фото без опису  Фото без опису