Вітання секретаря селищної ради з Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2024 11:04

Вітаю з Днем українського добровольця!

У непростий для країни час ви згуртувалися і стали на захист рідної землі від посягань ворога роз'єднати мапу України на окремі частки, від зазіхань на здобуту багатовіковою боротьбою українського народу незалежність держави.

Щиро вітаю всіх чоловіків і жінок-добровольців! Ви - наша гордість і честь, найкращий цвіт нації. Нехай вдома на вас завжди чекають рідні та дорогі серцю люди. Нехай Бог оберігає вас на шляху до ПЕРЕМОГИ і дарує мир і благополуччя вам і нашій країні!

Дякую вам, Герої! Дякую за вашу відданість і віру в майбутнє України! Бажаю вам здоров'я, мудрості, успіхів! Щоб зброю доводилося брати до рук якомога рідше. Ми всі чекаємо на вас вдома живими та здоровими! Миру, любові та щастя вам!

Я схиляю голову перед світлою пам’яттю героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять!

Слава українським героям! Слава Україні!

секретар селищної ради                             Олександр ЛОВИНЮК