№ 42-ОД Про комісію з інвентаризації  гідротехнічних споруд, що знаходяться на території Новогуйвинської селищної ради

Дата: 29.02.2024 09:11

НОВОГУЙВИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

24.02. 2024 р                        смт Новогуйвинське                          № 42-ОД

Про комісію з інвентаризації

гідротехнічних споруд, що

знаходяться на території

Новогуйвинської

селищної ради

Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України на основі Плану дій щодо комплексного вирішення проблем р. Рось, для малих річок України, листа Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять від 29.12.2023 р. №02-638/4 щодо необхідності визначення переліку гідротехнічних споруд та водойм, які не використовуються та можуть бути ліквідованими з метою зменшення надмірної зарегульованості водотоків.

З метою сприяння у виконанні Плану дій в усуненні існуючих недоліків басейну р. Рось та малих річок України, розширенні і зміцненні існуючих водотоків, в тому числі і на території селищної ради, відповідно п. 20 ч. 4. ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Створити комісію з інвентаризації наявних на території селищної ради гідротехнічних споруд в складі:

Голова комісії – ПАРФЕНТІЄВА Тетяна Миколаївна, заступник селищного голови.

Члени комісії:

НЕКРАШЕВИЧ Олександр Григорович - начальник відділу земельних  ресурсів та екології;

ДАНИЛКО Іван Васильович – начальник гідрогеолого-меліоративного   відділу Басейнового управління водних ресурсів р. Прип'ять

СТЕПУРА Тетяна Іронимівна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності;

ОРЖЕХІВСЬКИЙ Володимир Миколайович – головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та екології.

1. Робочій комісії при здійсненні інвентаризації гідротехнічних споруд висновки і пропозиції оформити відповідним актом за підписами всіх членів інвентаризаційної комісії.
  2. Виконання розпорядження забезпечити до 10 березня 2024 р., один екземпляр акту надіслати в Басейнове управління водних ресурсів р. Прип’ять.
  3. Контроль за виконанням данного розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК