Дата: 12.03.2024 14:02

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

від  «____» _________ 20__ року                                        с-ще Новогуйвинське

Про внесення змін до договору

оренди нерухомого майна комунальної

власності від 04.03.2020 №443 зі змінами

Відповідно до статті  29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 122 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483, рішення 27 сесії Новогуйвинської селищної ради від 15.06.2022 №1010 «Про делегування повноважень виконавчому комітету селищної ради у сфері оренди комунального майна», розглянувши звернення КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради від 23.02.2024 №266, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до договору оренди нерухомого майна комунальної власності від 04.03.2020 №443, викладеного в новій редакції згідно додаткового договору №1 від 22.09.2021 - будівлі інфекційного відділення, літ. Б площею 980,9 кв.м., що знаходиться на балансі КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка, шосе Сквирське, 3 шляхом укладення додаткової угоди.

2. Передбачити в додатковій угоді до договору оренди зобов’язання орендаря КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради компенсувати витрати балансоутримувача на оплату екологічного податку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

«Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна комунальної

власності від 04.03.2020 №443 зі змінами»

Підготовлено відповідно до статті  29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 №483, рішення 27 сесії Новогуйвинської селищної ради від 15.06.2022 №1010 «Про делегування повноважень виконавчому комітету селищної ради у сфері оренди комунального майна».

Проект рішення передбачає надання згоди на внесення змін до договору оренди нерухомого майна комунальної власності від 04.03.2021 №443, викладеного в новій редакції згідно додаткового договору №1 від 22.09.2021 - будівлі інфекційного відділення, літ. Б площею 980,9 кв.м., що знаходиться на балансі КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради, за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Станишівка, шосе Сквирське.3 шляхом укладення додаткової угоди..

Розробник проєкту рішення:  відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Відповідальний виконавець: Степура Т.І., тел. (050) 918 20 39

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності                                                         Святослав ЮРЧУК

Секретарю Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

ПОДАННЯ

до проєкту рішення виконавчого комітету  Новогуйвинської селищної ради

Прошу включити питання «Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна комунальної власності від 04.03.2020 №443 зі змінами» до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради.

Начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності                                                         Святослав ЮРЧУК