Дата: 12.03.2024 08:59

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«____» _________ 2024 року                                                   с-ще Новогуйвинське

Про затвердження звіту про виконання

фінансового плану комунального

підприємства «Озерне»

Новогуйвинської селищної ради за 2023 рік

Відповідно до підпункту 4 пункту «а» статті 27, пункту 3 частини 4 статті 42, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, рішення виконавчого комітету від 20.09.2022 № 580 «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради за 2023 рік (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів Новогуйвинської селищної ради.

Звіт 1

Звіт 2

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до підпункту 4 пункту «а» статті 27, пункту 3 частини 4 статті 42, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, рішення виконавчого комітету від 20.09.2022 № 580 «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на 2023 рік».

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою підготовки проєкту рішення є затвердження звіту про виконання фінансового плану КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради.

3. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація даного проєкту рішення потребує передбачення компенсації з різниці в тарифах.

4. Громадське обговорення.

Не потребує громадського обговорення.

5. Оприлюднення.

Проєкт рішення «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради за 2023 рік» підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

Начальник відділу містобудування,                                              Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності Новогуйвинської

селищної ради

Секретарю Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

Просимо включити до порядку денного засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради проєкт рішення «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради за 2023 рік».

Додатки: 1. Пояснювальна записка на 1 арк. в 1 прим. 2. Проєкт рішення «Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради за 2023 рік» на 1 арк. в 1 прим.

Начальник відділу містобудування,                                           Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та комунальної