Нарада директорів закладів освіти на базі Головенківської гімназії

Дата: 11.03.2024 09:08

Фото без опису  Фото без опису

07 березня 2024 року на базі Головенківської гімназії було проведено планову нараду керівників закладів освіти Новогуйвинської селищної ради.

Начальник Відділу освіти Слінчук Валентина Іванівна акцентувала увагу управлінців на актуальних питаннях розвитку освіти громади, а саме:

• питаннях фінансування галузі освіти на 2024 рік;
  • питаннях особливості закладів освіти як соціально-педагогічної системи та управління нею;
  • питаннях підготовки та експлуатації найпростіших укриттів для учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
  • питаннях стану виконавської дисципліни з питань  охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Головний спеціаліст Відділу освіти Панова Галина Станіславівна, спільно із співдоповідачами – директорами та заступниками директорів з навчально- виховної роботи  громади, окреслила питання оцінювання в 5-6 класах НУШ, порядку та особливостям проведення НМТ – 2024, питанням проведення атестації атестаційними комісіями І та ІІ рівнів, ознайомила з підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Головний спеціаліст відділу освіти Грищук Таїсія Григорівна, спільно  із співдоповідачами – директорами закладів освіти громади, висвітлила питання створення безпечних умов у закладах освіти під час воєнного стану.

Адміністрація Головенківської гімназії та Головенківського ЗДО «Капітошка» підготувала екскурсію по закладу освіти, святкове привітання учасників наради, запросила присутніх на заняття з гурткової роботи для учнів гімназії, заняття-ознайомлення з довкіллям для вихованців закладу дошкільної освіти.

Крім того, відбувся відео-зв'язок з нотаріусом Доброльожою  Віктором Віталійовичем  з питання участі освітян Новогуйвинської громади у благодійній акції «Подаруй книгу захисникам України».

Новогуйвинський, Озерненський, Глибочанський заклади дошкільної освіти під час наради отримали ноутбуки, від Міжнародного фонду «ЮНІСЕФ» закладом дошкільної освіти було передано  17 наборів «Спільно до навчання».

Фото без опису  Фото без опису