Про виконання Програми поводження з безпритульними тваринами на території Новогуйвинської селищної ради на період 2021 - 2023 років та Про виконання Програми «Питна вода»

Дата: 06.03.2024 11:01

В процесі реалізації Програми в 2022-2023 році відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності в співпраці зі старостами старостинських округів, структурними підрозділами селищної ради, КП «Центр захисту тварин» Житомирської міської ради здійснювалися наступні заходи:

• інформаційно-просвітницька робота серед населення громади щодо утримання тварин та поводження з ними;
  • стерилізація безпритульних тварин;
  • вакцинація від сказу безпритульних тварин;
  • моніторинг ситуації у сфері поводження з тваринами.

В 2022 році на реалізацію заходів Програми було витрачено 83 895,00 грн. Стерилізовано (кастровано), вакциновано від сказу 37 безпритульних собак.

В 2023 році було витрачено 99 705,00 грн бюджетних коштів. Стерилізовано (кастровано), вакциновано від сказу 42 безпритульні собаки.

Про виконання розділу 2 Переліку інвестиційних проектів Програми соціально- економічного та культурного розвитку території Новогуйвинської селищної ради на 2022 - 2027 роки

Здійснено капітальні та поточні ремонтні роботи дорожньої інфраструктури на суму 25 млн 816 тис. 439 грн.

Про виконання Програми «Питна вода»

На виконання Програми «Питна вода» було прийнято рішення Новогуйвинською селищною радою про надання дозволу на розробку детального плану території під будівництво локальних очисних споруд в   с. Сінгури по вул. Шкільна.

Начальник відділу містобудування,                                                 Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та