«Житомирський дрон» набирає обертів: збирати FPV для військових тепер зможуть жителі нашої громади

Дата: 05.03.2024 10:15

Команда «Житомирського дрона» стає більшою, оскільки FPV тепер зможуть збирати і жителі Новогуйвинської територіальної громади.

Кожен мешканець нашої громади може навчитися самостійно збирати FPV-дрони (first person vision, бачення від першої особи) для наших військових. Для цього потрібно зареєструватися на інформаційній платформі «Житомирський дрон».

Майданчик об’єднує інженерів, постачальників, логістів та донаторів. Основна ціль проєкту – якомога більше передати дронів нашим військовим.

На платформі «Житомирський дрон» можна дізнатися чіткий алгоритм дій та самостійно збирати такі БпЛА. Також можна стати постачальником запчастин чи передати гроші на дрони.

А якщо ви житель Новогуйвинської селищної територіальної громади – ще й отримати 7 454,00 гривень компенсації за зібраний дрон (з врахуванням податків та зборів).

Збирати FPV-дрони:

• Перейдіть на платформу та натисніть – Хочу зібрати дрон.
  • Авторизуйтеся через Дія.Підпис. Ви автоматично отримаєте оригінальний позивний, щоб захистити чутливі дані.
  • Пройдіть онлайн-навчання.
  • Виберіть, який дрон збиратимете. Тут отримаєте деталі про запчастини. За усіма питаннями можна зв’язатися зі службою технічної підтримки.
  • Передайте дрон через логіста на тестування.

Якщо тестування успішне, дрон поїде на фронт. А згодом можна побачити, як зібраний квадрокоптер відпрацьовує по ворогу.

Постачати запчастини для дронів:

• Перейдіть на платформу та натисніть – Хочу стати постачальником запчастин.
  • Авторизуйтеся через Дія.Підпис.
  • Надайте посилання на запчастини у вашому інтернет-магазині.
  • Далі інженери зможуть замовляти у вас деталі для своїх дронів.

Заходьте, збирайте дрони,

постачайте запчастини та донатьте!