Навчаємо дітей правил поведінки, щоби вберегти їх від небезпеки.

Дата: 01.03.2024 15:07

Фото без опису  Фото без опису

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами і приблизно 30% її території є потенційно небезпечними через вибухонебезпечні предмети. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та інші вибухонебезпечні предмети спричинили 100 жертв серед дітей у період із 24 лютого 2022 року по 30 липня 2023 року.

На сьогоднішній день важливою складовою є обізнаність як дорослого населення так і дітей щодо порядку дій у разі виявлення ними вибухонебезпечних предметів. І у цьому на допомогу приходить служба порятунку – 101, представники якої проводять інформаційно - роз’яснювальну роботу серед населення.

З цією метою 01 березня 2024 року в приміщенні у Новогуйвинського ліцею ім. Сергія Процика за ініціативи  Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту було організовано та проведено спільно з представниками аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Житомирській області інструктивно - методичне заняття для  учнів та вчителів навчального закладу.

В ході занять основна увага представниками ДСНС акцентувалась на візуалізації та ідентифікації  вибухонебезпечних предметів та дотримання правил безпечної поведінки у разі їх виявлення.