ІІІ Міжнародне заняття доброти

Дата: 29.02.2024 08:56

Фото без опису  Фото без опису

Через російську агресію щоденне життя українських дітей сповнене тривогами та небезпеками, сотні тисяч дошкільнят регулярно ховаються в укриттях від ворожих ракет. Але віра в добро дарує надію на перемогу над злом та світле майбутнє України. Одним з джерел добра та позитиву для дітей вже традиційно є Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Вихованці старшої групи Новогуйвинського ЗДО «Дзвіночок» разом з вихователем Шишиловою О.Д., теж долучилися до такого необхідного та корисного заходу як Міжнародне заняття доброти, яке проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Діти переглянули презентацію про домашніх улюбленців, переглянули мультфільм «Забери мене додому», виготовили аплікацію «Песик в будці», проявили турботу, піклування до тваринок та чітко зрозуміли: «Ми відповідальні за тих, кого приручили!»

А також вихованці долучилися до флешмобу «Щасливі лапки», організатором якого є Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» та одягнули на руки браслетки, що символізують акцію підтримки та допомоги нашим меншим друзям.

Давайте разом піклуватися про тваринок!

Фото без опису  Фото без опису