Дата: 27.02.2024 13:11

Фото без опису  Фото без опису

26 лютого  - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Цього року минає 10 років від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

В бібліотеках Новогуйвинської громади пройшли заходи приурочені Кримському спротиву російській окупації. Працівники КЗ ПБ підготували віртуальну виставку "Український Крим: історії та реалії". В бібліотеках - філіях сіл Головенка, Глибочок пройшли інформаційна година "Нескорений Крим" та тематична бесіда "Крим - це Україна". В бібліотеці - філії с.Соснівка підготовлена тематична викладка "Окупація Криму. Рух Опору". Бібліотека - філія смт Новогуйвинське підготувала відеодобірку "Крим. Спротив триває". Користувачі бібліотеки - філії с. Озерянка разом з  працівниками культури переглянули фільм "Додому".

Велика шана й подяка всім, хто десять року тому боровся і бореться нині. Усім, хто попри все наближає звільнення півострова, хто партизанить в окупації і підіймає український прапор на вершинах Кримських гір.

Наш спротив триває!

Бо Крим – це Україна!