№1535 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Джигорі Г. К.

Дата: 27.02.2024 11:36

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ №1535

( сорок третя сесія восьмого скликання)

«20» лютого  2024 року                                                     смт Новогуйвинське

Про відмову у затвердженні технічної

документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

гр. Джигорі Г. К.

Розглянувши заяву гр. Джигори Геннадія Казимировича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки у власність, керуючись п. 34 ст. 26, ст. 60, п. 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 40, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 186,  підпунктом 5 пункту 27 розділу X Перехідних положень із змінами, внесеними згідно із Законом № 2698-IX від 19.10.2022 р. Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 15.02. 2024 р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити гр. Джигорі Геннадію Казимировичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки площею 0,0700 га, кадастровий номер 1822087600:02:002:0876 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (02.01), яка розташована в с. Троянів, вул. Головенська, 22, Житомирського району Житомирської області в зв’язку із відсутністю документів, які підтверджують право власності громадянина на об'єкт нерухомого майна (житловий будинок), розташований на земельній ділянці, що не відповідає вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, а саме: підпункту 5 п. 27 розділу X Перехідних положень із змінами, внесеними згідно із Законом № 2698-IX від 19.10.2022 р. Земельного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Секретар ради                                                                Олександр ЛОВИНЮК