Озерненський ЦРД «Сонячний теремок» Тиждень української мови «Рідну мову буду знати, берегти і поважати»

Дата: 26.02.2024 13:40

Фото без опису  Фото без опису

Вже стало традицією в Озерненському ЦРД «Сонячний теремок» щороку, до Міжнародного дня рідної мови, проводити тематичний тиждень «Рідну мову буду знати, берегти і поважати».

У період з 19 по 23 лютого з вихованцями проведено ряд заходів, метою яких було донести до дітей красу і багатство рідної мови, ознайомити з розмаїттям її жанрів, милозвучністю, сприяти розширенню світогляду дітей, виховувати глибокі почуття любові до рідної мови, бажання берегти свою національну культуру, бути патріотом своєї держави.

Кожен день тижня мав свою тематику:

19 лютого, понеділок – ознайомлення з творчістю українських дитячих письменників (Ліна Костенко, Марія Пономаренко, В.Сухомлинський та ін).

20 лютого, вівторок – «До народної скарбниці» (заучування, обігрування малих жанрів українського фольклору, ознайомлення з прислів’ями, приказками, афоризмами та їх значенням),

21 лютого, середа – Міжнародний день рідної мови (заняття, бесіди з дітьми про те, що у кожного народу своя мова, яку потрібно знати, берегти, шанувати, розвивати, декламування віршів українських поетів про рідну мову, флешмоб до Дня рідної мови).

22 лютого, четвер – «День української народної казки» (читання, розповідання, театралізації, драматизації українських народних казок).

23 лютого – тематичний день «Лесині джерела» (заняття, онлайн-екскурсії до музеїв, місць, де народилася, проживала та творила наша знаменита землячка).

Всі заходи проводилися інтегровано, поєднувалися з художньо-продуктивною діяльністю.

Фото без опису  Фото без опису