В громаді висаджено 400 дерев. Проведено заходи із збереження лісосмуг.

Дата: 23.02.2024 15:31

Фото без опису Фото без опису

Новогуйвинською селищною радою проведено інвентаризацію земельних ділянок під полезахисними лісовими смугами та за її результатами було розроблено технічну документацію.

Після комісійного обстеження ділянок полезахисних лісових смуг в селі Сінгури проведено заходи з поліпшення санітарного їх стану, шляхом ліквідації пошкоджених, фаотних, відмираючих насаджень. Такі систематичні  заходи спостереження за станом насаджень допомагають виявити осередки шкідників і хвороб, їх профілактиці, локалізації і ліквідації.

22 лютого з метою відновлення полезахисних лісових смуг в селі Сінгури на місці видалених насаджень було висаджено нові дерева: 200 лип і 200 акацій. При цьому враховано способи і схеми змішування, що відповідають місцевим ґрунтово-кліматичним та іншим умовам.