На території Новогуйвинської селищної ради відкрили нове реабілітаційне відділення.

Дата: 20.02.2024 15:51

Фото без опису  Фото без опису

В комунальному некомерційному підприємстві «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» сформована мультидисциплінарна реабілітаційна команда у складі 25 працівників: лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи та логопеди. Це досвідчені фахівці з досвідом, частина з яких навчалася в Європі та США.

Завдяки підтримці Новогуйвинської селищної ради , меценатів та співпраці з Благодійним фондом «Пацієнти України» лікарня отримала сучасні тренажери, прилади та обладнання для відновлення мобільності та адаптації пацієнта до звичайного життя.

Вже 10 років ми воюємо з підступним ворогом. Майже два роки в умовах повномасштабної війни. Наші військові впродовж всіх цих років боронять нашу країну втрачаючи власне здоров’я та навіть життя. Повномасштабна війна завдає шкоди і мирному населенню, яке також потребує реабілітації.

Розвиток мережі реабілітаційних центрів для комплексного відновлення військовослужбовців та ветеранів війни, членів їх родин- є одним із пріоритетів сучасних реаліях. Адже після нашої перемоги ветерани стануть однією з найчисельніших категорій громадян по всій країні.

Ми маємо зробити все необхідне, щоб кожен захисник та захисниця відчували нашу повагу, гордість і турботу та могли швидко повернутись до мирного життя після нашої Перемоги.

Фото без опису  Фото без опису