Звернення секретаря селищної ради до громади в День пам’яті Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2024 08:45

Шановна громадо!

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні!

Це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

Україна — країна сильних і незламних людей. Країна вільних і хоробрих героїв. Героїв, що десять років тому під час Революції Гідності, ризикуючи життям, захистили європейський вибір нашої держави.

Згадаймо тих, хто загинув під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки кому було змінено перебіг історії нашої держави.

Залишаємося гідними своїх Героїв!

Вірю що Український народ вистоїть і відстоїть демократичні цінності зараз. Вічна пам'ять Небесній сотні! Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за вільну Україну.

Секретар селищної ради               Олександр ЛОВИНЮК