На базі Інклюзивно-ресурсного центру Новогуйвинської селищної ради був проведений семінар-практикум на тему «Вікові норми розвитку дитини дошкільного віку.

Дата: 19.02.2024 14:03

Фото без опису  Фото без опису

16 лютого 2024р. на базі Інклюзивно-ресурсного центру Новогуйвинської селищної ради був проведений семінар-практикум на тему «Вікові норми розвитку дитини дошкільного віку. Межі зони ризику. Тенденції зміщення відносної норми розвитку в сучасному суспільстві» для вихователів та психологів дошкільних закладів Новогуйвинської ТГ.

-Чому ця тема є важливою у сучасному просторі?

-Чому сьогодні потрібно звертати увагу на розвиток дитини саме з дошкільного віку?                                                                                                                                          -Якими компетенціями має володіти вихователь та психолог дошкільного закладу для досягнення найважливішої мети сьогодення, виховуючи та розвиваючи дошкільника?

Фахівці ІРЦ висвітлили ці питання, наголошуючи на важливості співпраці із батьками, та продемонстрували ряд ігор та вправ для розвитку фізичних, мовленнєвих, когнітивних здібностей маленьких українців, які повинні у майбутньому стати гідними особистостями нашої України.