День Державного Герба України

Дата: 19.02.2024 13:50

Шановна громадо!

Вітаю вас з Днем Державного Герба України!

19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий Герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

Вже багато століть наш Герб єднає українців та надає нам сил. Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово "Воля".

На шевронах українських бійців, які захищають сьогодні нашу державу від російської агресії, знову, як і століття тому, зображено тризуб. Щиро вірю, що велика війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а наш національний символ – Тризуб – і надалі служитиме дороговказом для українського народу.

Нехай це свято згуртує нас та сповнить гордістю за власну державу, зміцнить прагнення до єднання та порозуміння. Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

Цінуймо своє та шануймо наші символи!

Адже  ми відповідальні за майбутнє наших нащадків!

секретар селищної ради                                 Олександр ЛОВИНЮК