Дата: 16.02.2024 09:21

Фото без опису  Фото без опису

15.02.2024 року на базі Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика в рамках ІІ етапу (територіальної)  Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч»  відбулись змагання з футзалу серед  дівчат закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської територіальної громади. В змаганнях брали участь Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика,Озерненський ліцей,Троянівський  ліцей  та  Пряжівська гімназія.
       Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували юних спортсменок на протязі змагань. В дуже впертій і напруженій боротьбі І місце вибороли учениці Троянівського ліцею, ІІ місце посіла команда  Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика, ІІІ місце вибороли дівчата Озерненського ліцею, та IV місце посіла команда Пряжівської гімназії. Вітаємо всіх учасниць змагань!

Фото без опису  Фото без опису