Відбулося засідання обласного відділення Всеукраїнської Асоціації обʼєднаних територіальних громад

Дата: 16.02.2024 09:07

Фото без опису  Фото без опису

Заступник селищного голови Новогуйвинської селищної ради – депутатка Житомирської обласної ради Тетяна ПАРФЕНТІЄВА взяла участь у засіданні обласного відділення Всеукраїнської Асоціації обʼєднаних територіальних громад, яке відбулось 15 лютого, в обласній універсальній бібліотеці ім. Олега Ольжича.

Під час засідання присутні обговорили ряд актуальних питань для органів місцевого самоврядування. Зокрема, питання формування стратегії розвитку громад, адміністрування місцевих податків в органах місцевого самоврядування. Також під час зібрання йшлося про особливості бюджетного процесу у 2024 році та налагодження взаємодії громад з Регіональним офісом міжнародного співробітництва. Крім того, перед учасниками заходу виступив експерт платформи ВАОТГ «Міжнародні відносини» Григорій Борщ, який розповів про міжнародне співробітництво муніципалітетів та кризові виклики.

По завершенню заходу присутні мали змогу поспілкуватися та обговорити нагальні питання.