№33-ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 14.02.2024 12:01

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

«14» лютого 2024 року             смт Новогуйвинське                №33 - ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи виконавчого комітету селищної ради:

1. Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

1. Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 15 лютого 2024 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради, за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.

1.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про схвалення звіту про виконання бюджету  Новогуйвинської селищної територіальної громади за 2023 рік.
  2. Про створення ветеранського хабу.
  3. Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування  витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих  учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.
  4. Про схвалення Положення про порядок використання шкільних автобусів.
  5. Про норми витрат пального  на шкільні автобуси.
  6. Про схвалення Програми перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників закладів освіти громади на 2024-2027 роки .
  7. Про внесення доповнень до  Цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від  16.11.2023 № 886 «Про забезпечення проведення  заходів загальної мобілізації на території  Новогуйвинської селищної ради».
  9. Про призначення осіб, відповідальних за організацію та ведення  військового обліку призовників та військовозобов’язаних на території  Новогуйвинської селищної ради.
  10. Про надання дозволу  на приватизацію житла.
  11. Про внесення змін до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Новогуйвинської селищної територіальної громади.
  12. Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання  компенсації за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок  бойових дій, терористичних актів,  диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на  території Новогуйвинської селищної  територіальної громади, про надання  компенсації на відновлення пошкодженого майна.
  13. Про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності  за адресою вул. Авіаційна, 28, смт Озерне.
  14. Про затвердження протоколу   LLEOO1-UA-20240130-74444 від 08.02.2024  про результати електронного аукціону.
  15. Про схвалення змін до Програми забезпечення та захисту прав дітей на 2021-2025 роки.
  16. Питання опіки та піклування.
  17. Різне.
  1. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради оприлюднити це розпорядження та повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.

1.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                   Олександр ЛОВИНЮК