№ 29-ОД Про внесення змін до складу комісії для прийняття, введення в експлуатацію, переоцінки, визначення непридатності, передачі та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, незавершених капітальних інвестицій в необо

Дата: 09.02.2024 16:00

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

09.02.2024 р.                          смт Новогуйвинське                                 № 29-ОД

Про внесення змін до складу комісії

для прийняття, введення в експлуатацію,

переоцінки, визначення непридатності,

передачі та списання основних засобів,

інших необоротних матеріальних активів,

незавершених капітальних інвестицій

в необоротні матеріальні активи та запасів

В зв’язку з кадровими змінами, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314 (із змінами та доповненнями), положенням про бухгалтерський облік  необоротних активів бюджетних установ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 № 611 (із змінами та доповненнями), Національним положенням (стандарт) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 “Основні засоби”, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12 жовтня 2010 року № 1202, Методичними рекомендаціями з бухгалтерського обліку  запасів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 11 (із змінами та доповненнями).

1.  Внести зміни до складу комісії для прийняття, введення в експлуатацію, переоцінки, визначення непридатності, передачі та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, незавершених капітальних інвестицій в необоротні матеріальні активи та запасів,  затверджену розпорядженням Новогуйвинського селищного голови від 07 червня 2022 року № 90-ОД «Про створення комісії  для прийняття, введення в експлуатацію, переоцінки, визначення непридатності, передачі та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, незавершених капітальних інвестицій в необоротні матеріальні активи та запасів», затвердивши її новий склад, згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження Новогуйвинського селищного голови  від 06 лютого 2023 року №16-ОД та додаток до розпорядження від 07 червня 2022 року № 90-ОД.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК

розпорядженням

Новогуйвинського селищного

голови  ______________ 2024року