№ 25-ОД Про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2024 році

Дата: 02.02.2024 11:22

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

02.02.2024 р.                            смт Новогуйвинське                                № 25-ОД

Про попередню оплату товарів, робіт і послуг,

що закуповуються за бюджетні кошти у 2024 році

Відповідно до пункту 20 статті 42, статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 року  № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками  (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (із змінами) та з метою забезпечення ефективного, результативного та цільового використання коштів селищного бюджету у 2024році:

1. Передбачати у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти у 2024 році попередню оплату у разі закупівлі:

1) товарів, робіт і послуг за поточними видатками, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків вартості їх річного обсягу на строк не більше трьох місяців;

2) періодичних видань в розмірі 100 відсотків вартості їх річного обсягу на строк не більше 12 місяців.

3)стандартних поштових марок та маркованих конвертів в розмірі 100 відсотків вартості іх річного обсягу на строк не більше 12місяців.

2. Установити, що здійснення попередньої оплати можливе тільки тих товарів, робіт і послуг, що згідно з договорами про закупівлю передбачається поставити, виконати і надати протягом поточного бюджетного періоду, крім передплати періодичних видань, товарів, робіт і послуг, виробництво яких має довготривалий цикл.

3. Не здійснювати платежі з попередньої оплати виконавцям робіт, постачальникам товарів і надавачам послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у мережі безпосереднього головного розпорядника бюджетних коштів.

4. Спрямовувати бюджетні кошти на виконання договорів, умовами яких передбачена попередня оплата, в межах, установлених планами використання бюджетних коштів.

5. Відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення забезпечувати облік видатків з дотриманням строків погашення дебіторської заборгованості за кожним договором окремо.

6. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК