Троянівський ЗДО «Берізка» Новогуйвинської селищної ради День турботи про птахів взимку.

Дата: 02.02.2024 11:01

Фото без опису  Фото без опису

У  Троянівському ЗДО «Берізка» Новогуйвинської селищної ради провели  "День турботи про птахів взимку".

Зима – важка пора для птахів. У зимовий період птахи потерпають не стільки від холоду, а від того, що не вистачає їжі. Особливо важко птахам в ті часи, коли ожеледиця і сильні снігопади, коли земля, а також гілки дерев покриті кригою і снігом.

Вихованців Троянівського ЗДО «Берізка» під час проведення "Дня турботи про птахів взимку" ознайомили з назвами птахів, що залишились зимувати, дали уявлення про їх спосіб життя та зовнішній вигляд, виховували у дітей бажання допомагати птахам взимку та дбайливо ставитися до них.

Разом із вихователями дітки виготовили екологічні годівнички, які під час прогулянки розвісили на деревах. Діти із захопленням спостерігали за годівлею птахів.

Зима – важке випробування для всіх пернатих, тож погодуймо птахів взимку. Допоможи їм, і вони стануть тобі у пригоді, сторицею віддячать своєю невтомною працею та піснями.

Фото без опису  Фото без опису