№968 Про створення тимчасових робочих місць

Дата: 25.01.2024 09:49

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №968

«18» січня 2024 р.                                                        смт Новогуйвинське

Про створення

тимчасових робочих місць

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 №175, постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.03.2021 №609 «Про умови оплаті праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх  виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» виконавчий комітет,

ВИРІШИВ:

1. СТВОРИТИ двадцять п’ять тимчасових робочих місць за професією «підсобний робітник» в період з 01.02.2024 по 31.12.2024 для проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

1. Оплату праці осіб, зайнятих на громадських та інших тимчасових роботах здійснювати за фактично виконану роботу пропорційно відпрацьованому часу за розцінками, тарифними ставками та посадовими окладами відповідно до законодавства, але не нижче мінімальної заробітної плати, встановленої законом, за повний відпрацьований місяць.

1. Дозволити роботодавцю встановлювати відповідні компенсаційні та заохочувальні доплати до заробітної плати згідно із законодавством за рахунок коштів, визначених у бюджеті на організацію та виконання громадських і інших тимчасових робіт.

1. Головному спеціалісту відділу управління персоналом Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Левандівській Я.В. провести роботу по оформленню відповідних документів.

1. Інспектору з охорони праці Нероді І.В. організувати проведення інструктажу з охорони праці та пожежної безпеки.

1. Завідувачу господарством відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Макшаєву В.В. забезпечити осіб, які будуть виконувати суспільно корисні роботи засобами індивідуального захисту та робочим інвентарем.

1. Контроль за виконанням розпорядження покладаю на керуючого справами Тамару ПОДОРОЖНУ.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК