№967 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 28.01.2021 №6 (із змінами від 27.06.2023 №798)

Дата: 25.01.2024 09:47

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №967

«18» січня 2024 року                                   смт Новогуйвинське

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Новогуйвинської селищної ради

від 28.01.2021 №6 (із змінами від 27.06.2023 №798)

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із кадровими змінами виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 28.01.2022 №6 (із змінами від 27.06.2023 №798) «Про створення комісії з питань евакуації при виконавчому комітеті селищної ради та затвердження Положення про комісію», затвердивши новий склад комісії з питань евакуації при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області  у новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету селищної ради  від 27.06.2023 №798 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 28.01.2021 №6».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно із розподілом повноважень.

Секретар ради                                                               Олександр ЛОВИНЮК