№966 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 15.12.2022 №645

Дата: 25.01.2024 09:44

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №966

«18»  січня 2024 року                                  смт Новогуйвинське

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету Новогуйвинської селищної ради

від 15.12.2022 №645

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із кадровими змінами виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 15.12.2022 №645 «Про створення спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», затвердивши новий склад спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та виклавши  у новій редакції додаток 2 до цього рішення.

2. Визнати такими, що втратили чинність склад спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, затверджений рішенням виконавчого комітету селищної ради від 27.06.2023 №799, та додаток 2 до цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно із розподілом повноважень.

Секретар ради                                                               Олександр ЛОВИНЮК