№ 20-ОД Про затвердження складу робочої групи з питання функціонування ринку в смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів, 5-а в новій редакції

Дата: 23.01.2024 15:51

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

23.01.2024 року           смт Новогуйвинське                              № 20-ОД

Про затвердження складу робочої групи

з питання функціонування ринку

в смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів,

5-а в новій редакції

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із кадровими змінами:

1. Затвердити склад робочої групи з питання функціонування ринку в смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів, 5-а, утвореної розпорядженням Новогуйвинського селищного голови від 28.12.2023 № 255-ОД, в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, склад робочої групи з питання функціонування ринку в смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів, 5-а, затверджений розпорядженням Новогуйвинського селищного голови від 28.12.2023 № 255-ОД.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                                  Олександр ЛОВИНЮК

Новогуйвинського селищного

голови від 23.01.2024 р № 20-ОД

Склад робочої групи

з питання функціонування ринку в смт Новогуйвинське, вул. Дружби народів, 5-а

1. Заступник Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна ПАРФЕНТІЄВА.

2. Депутат Новогуйвинської селищної ради 8-го скликання, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров'я Новогуйвинської селищної ради Лариса РУЦЬКА.

3. Депутат Новогуйвинської селищної ради 8-го скликання Олександр ДОРОЖИНСЬКИЙ.

4. Начальник відділу земельних ресурсів та екології Новогуйвинської селищної ради Олександр НЕКРАШЕВИЧ.

5. Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Святослав ЮРЧУК.

6. Начальник управління фінансів Новогуйвинської селищної ради Олена МЕЛЬНИК.

7. Головний спеціаліст відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Тетяна ДАЦЮК.

Секретар ради                                                                                Олександр ЛОВИНЮК