В Сінгурівському ЗДО «Дивограй» відзначили День Соборності

Дата: 24.01.2024 12:26

Фото без опису  Фото без опису

22 січня в Сінгурівському ЗДО «Дивограй»  до Дня Соборності України було проведено ряд заходів з дітьми: бесіди, відеоперегляди, розваги, заняття, дидактичні ігри.

Вихователі розповідали дітям про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, пограли в українські народні ігри, виконували мелодії на музичних інструментах.

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «Україна єдина», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили власні сюжети на тему «У серці кожної дитини живе любов до України».

Колектив закладу мав змогу поринути в часи становлення Української держави під час години спілкування "Наша сила в єдності" та переглянути  відео з циклу «Собор на крові» , серія "Єдина держава-спільна історія"

Фото без опису  Фото без опису