Традиційно пропонуємо вашій увазі дайджест новин культури громади за тиждень.

Дата: 19.01.2024 12:44

Доброго дня, шановні читачі нашої сторінки!

Традиційно пропонуємо вашій увазі дайджест новин культури громади за тиждень.

Цього понеділка розпочався конкурс малюнку «Мрія», організований будинком культури-філією с. Троянів. Проголосувати за учасників конкурсу можна за посиланням: https://www.facebook.com/groups/961714601123551

16 січня в бібліотечних закладах громади відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті Кіборгів: книжкові виставки, хвилина пам’яті, інформина, хронограф пам’яті, інформаційний дайджест, історичний урок.

Тривають заходи в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». Зокрема, в будинку культури-філії с. Троянів відбулася зустріч учасників Клубу шанувальників українських традицій «Сільські берегині». Учасниці клубу взяли участь у майстер-класі з виготовлення окопних свічок для ЗСУ та виготовили 84 свічки. Вони цікаво та з користю провели час, відчувши себе частиною незламного українського народу. Також в теплій, щирій атмосфері, з чаюванням, читанням віршів і гуморесок та співами в будинку культури-філії с. Озерянка пройшла зустріч з односельцями різних категорій: вчителями, соцпрацівниками, пенсіонерами та людьми з інвалідністю.

В КЗ «Публічна бібліотека» цього тижня проходить конкурс «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг». Учасникам конкурсу потрібно завітати до бібліотеки і дати відповідь на 10 запитань з історії України. Хочете отримати солодкий подарунок – беріть участь в конкурсі!