Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.01.2024 16:19

Фото без опису  Фото без опису

17 січня 2024 року у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  під керівництвом секретаря селищної ради Олександра Ловинюка. Основне завдання комісії – сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

На порядку денному  було розглянуто сім питань:

1. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення  батьківських прав.

1. Про надання дозволу дарування ½ частини будинку, у якому зареєстрована дитина, та земельної ділянки.

1. Про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

1.  Про  призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування Табачною О.О.

1. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

1. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

1. Про затвердження висновків про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів піклувальників.

Усі питання попередньо були детально опрацьовані працівниками служби у справах дітей Новогуйвинської селищної ради. За результатами засідання були прийняті компетентні рішення.