«ТіХтоПройшлиКрізьВогонь»

Дата: 12.01.2024 08:50

Ветеранські простори є потужним майданчиком об’єднання ветеранських спільнот та комунікації з громадами та владою всіх рівнів.

Такі простори вкрай важливі та необхідні по всій Україні, адже вони є не лише ефективним та реалістичним інструментом реінтеграції ветеранів та посилення громади, а й потужним засобом комунікації громадянського суспільства та ветеранської спільноти з владою. А це – шлях до стійкості нації.

В нашій громаді фахівці Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) зможуть  надати необхідну інформацію ветеранам. Також на сайті Новогуйвинської селищної ради у розділі «Дорожня карта ветерану» розміщується інформація «Для тих хто пройшов крізь вогонь».

Вікно ветерана для наших захисників та їх близьких дає можливість отримати необхідну інформацію стосовно працевлаштування, навчання, юридичні та психологічні консультації, або просто людський контакт.