Житомирський обласний центр зайнятості пояснює, яку суму компенсації може отримати роботодавець за працевлаштування ВПО

Дата: 11.01.2024 09:26

У 2024 році збільшено розміри і тривалість виплати компенсації витрат роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Причому працевлаштована людина не обов’язково має бути зареєстрованим безробітним.

Так, у разі забезпечення місцем праці переміщеної особи, яка отримала такий статус після 24 лютого 2022 року, роботодавець має право на компенсацію витрат на оплату її праці у розмірі 7100 грн за місяць упродовж 3 місяців. Тобто загалом сума компенсації може становити 2⃣1⃣3⃣0⃣0⃣ грн.

Детальніше: https://zt.gov.ua/23398