Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робіт учнiв-членiв Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році

Дата: 04.01.2024 08:49

Наукове товариство «Шукач» 8 закладів освіти Новогуйвинської селищної ради

03 січня 2024 року на базі Відділу освіти  був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робіт учнiв-членiв   Малої академії наук України.

У І  етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт взяли участь 9 здобувачів освіти 8-11 класів 7 закладів загальної  освіти  Новогуйвинської селищної ради.

Захист проводився у режимі онлайн.

На розгляд журі конкурсу-захисту учасники представили свої науково-дослідницькі проєкти в 6 наукових відділеннях,7 секціях.

Найбільшу кількість дослідницьких проєктів на  І етап конкурсу-захисту подали  Сінгурівський та Троянівській ліцеї.

Вперше участь у конкурсі взяли   учні Озерянківської, Головенківської, Руднє-Городищенської, Пряжівської гімназій.

Програмою заходу було передбачено участь конкурсантів у двох складових:  постерний захист та наукова конференція. Всі учасники підготували вагомі роботи - дослідження за визначеною темою.

За підсумками конкурсу-захисту  9 учнів – учасників І етапу захищатимуть Новогуйвинську ТГ на ІІ (обласному) етапі конкурсу – захисту.