Комунальне підприємство «Озерне» Новогуйвинської селищної ради інформує про зміну розміру плати за абонентське обслуговування на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 01.01.2024 року.

Дата: 27.12.2023 12:44

Інформація щодо розміру плати за абонентське обслуговування на 1 особовий   рахунок, грн/мiсяць(з ПДВ) з 01.01.2024 року

(згідно наказу по підприємству № 59 від 26.12.2023 р.)

- для абонентів (населення) - централізоване водопостачання -13,43 грн.(з ПДВ)

- централізоване водовідведення  -2,94 грн.(з ПДВ)

Абонентська плата нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців в квартирі та обсягу спожитої води.

З метою зменшення витрат споживачів на сплату комісії за послуги банківських установ при оплаті рахунків, встановлено порядок при якому кошти за абонентське обслуговування і кошти за послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  приймаються на один банківський рахунок.

Плата за абонентське обслуговування розміщена в  квитанції окремим рядком.

Обґрунтування причин зміни плати за абонентське обслуговування

Граничний розмір плати встановлюється відповідно  до   постанови Кабінету Міністрів України №808 від 21.08.2019р.  зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 928 від 01.09.2021р. Її граничний розмір згідно даної Постанови не може перевищувати:

– з 01.01.2024р. - централізоване водопостачання – 42,94 грн.,

-  централізоване водовідведення – 42,94 грн.

Розмір плати за абонентське обслуговування затверджується внутрішнім наказом по підприємству та визначається виконавцем комунальних послуг за їх фактичними витратами у розрахунку на 1 абонента/міс.

Плата за абонентське обслуговування не є комунальною послугою, тому не затверджується органом місцевого самоврядування.

КП «Озерне»