№ 252-ОД Про проведення розрахунків за природний газ та електроенергію у 2023 році

Дата: 25.12.2023 12:59

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від  25.12. 2023 року                                                                          № 252-ОД

Про проведення розрахунків

за природний газ та електроенергію у 2023 році

Відповідно до пункту 20 статті 42, статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 року  № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками  (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (із змінами) та з метою забезпечення ефективного, результативного та цільового використання коштів селищного бюджету у 2023 році:

1. Дозволити у 2023 році проведення розрахунків за природний газ відповідно до укладеного договору постачання природного газу між товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» та Відділом освіти Новогуйвинської селищної ради за бюджетні кошти на строк не більше одного місяця в кількості не більше одного платежу у розмірі 100 відсотків (включно) планової вартості природного газу за грудень 2023 року, що придбавається з метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2023-2024 років у закладах освіти комунальної власності Новогуйвинської селищної ради, яка буде погашена строком не більше трьох місяців.
  2. Дозволити у 2023 році проведення розрахунків за електроенергію відповідно до укладеного договору постачання електроенергії між товариством з обмеженою відповідальністю «Вольт Постач» та Відділом освіти Новогуйвинської селищної ради за бюджетні кошти на строк не більше одного місяця в кількості не більше одного платежу у розмірі 100 відсотків (включно) планової вартості природного газу за грудень 2023 року, що придбавається з метою забезпечення сталого функціонування закладів освіти комунальної власності у 2023-2024 роках, яка буде погашена строком не більше трьох місяців.

3. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                                                              Олександр ЛОВИНЮК