№  248-ОД Про виплату одноразової грошової матеріальної допомоги жителям селищної ради

Дата: 21.12.2023 12:49

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

21.12.2023 р.             смт Новогуйвинське                 №  248-ОД

Про виплату одноразової грошової

матеріальної допомоги жителям

селищної ради

Відповідно до Програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, на 2021 – 2025 роки (нова редакція), затвердженої рішенням  36 сесії 8 скликання від 23 травня 2023 року № 1235 (далі – Програма), враховуючи рішення комісії з надання цільової матеріальної допомоги жителям Новогуйвинської селищної ради (протокол № 11   від 20.12.2023 року), подані звернення громадян  з відповідними документами :

1.  Надати одноразові  матеріальні допомоги в натуральній формі:  дрова (колоті) твердої породи, з розрахунку 5 куб. м дров на родину:

- родинам  зниклих безвісти Захисників та Захисниць України, які зареєстровані та фактично проживають  в селах  Новогуйвинської громади, а саме:

1. Михалюк Валентині Володимирівні, с. Троянів;
  2. Ткаченко Надії Володимирівні, с. Троянів

2. Контроль за постачанням дров покласти на старост відповідних старостинських округів.

3.  Надати  одноразові грошові матеріальні допомоги  в грошовій формі                 27 громадянам, які  зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради, в загальній сумі  120600 грн.  00 коп. (   120600 грн.  00  коп.), а саме:

1.  Одноразові матеріальні допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають  на території Новогуйвинської селищної ради та досягли 90 – річного і більше  віку, у розмірі 1000 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Хімович Яніні Людвиківні, с. Рудня-Городище;
  2. Олефір Галині Іванівні, с. Троянів;
  3. Бондарчук Онисії Олександрівні, с. Вертокиївка;
  4. Підкуйко Наталії Прокопівні, с. Сінгури

1. Одноразові матеріальні допомоги  учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1,2 категорій та вдовам ліквідаторів в зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у розмірі 1000 грн. (одна тисяча грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Афанасьєву Віктору Петровичу, смт Новогуйвинське;
  2. Горбик Любові Микитівні, смт Озерне;
  3. Кардашу Анатолію Івановичу, смт Озерне;
  4. Кабалюк Валентині Іванівні, с. Іванківці;
  5. Олійник Наталії Борисівні, с. Пряжів;
  6. Поліщуку Миколі Григоровичу, смт Озерне;
  7. Половинці Галині Павлівні, с. Соснівка;
  8. Рилову Олексію Олексійовичу, смт Новогуйвинське;
  9. Сірош Ніні Іванівні, смт Новогуйвинське;
  10. Тимошенко Тетяні Олексіївні, смт Озерне;

1. Одноразові  матеріальні допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців на  встановлення пам’ятника на могилах загиблих (померлих)  Захисників та Захисниць, які були зареєстровані або проживали на території Новогуйвинської селищної ради, у розмірі 25000,00 грн. (двадцять п’ять тис. грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Мельник Валентині Василівні, с. Іванківці;
  2. Зінчуку Василю Володимировичу, смт Гуйва

4) Одноразову матеріальну допомогу  Степаненко Наталії Сільвестрівні,                   с. Сінгури, на лікування у розмірі 5000,00 грн. (п’ять тисяч грн. 00 коп.);

5) Одноразову матеріальну допомогу на лікування  Поліщук Світлані Михайлівні, смт Озерне, у розмірі 4000,00 грн. (чотири тисячі грн. 00 коп.);

1. Одноразову матеріальну допомогу  на лікування Козаку Григорію Андрійовичу, с. Троянів, та Бабич Антоніні Іванівні, с. Троянів, у розмірі                 4300,00 грн. (чотири тисячі триста грн. 00 коп.) кожному;

7) Одноразову матеріальну допомогу на лікування  Шашину Павлу Анатолійовичу, с. Сінгури, у розмірі  3000,00 грн. (три  тисячі грн. 00 коп.) ;

8)  Одноразові матеріальні допомоги на лікування громадянам, які   зареєстровані та проживають на території Новогуйвинської селищної ради,  в тому числі особам з інвалідністю, у розмірі  2000,00 грн. (дві тисячі грн.                        00 коп.) кожному, а саме:

1. Яцуху Володимиру Васильовичу, с. Вертокиївка;
  2. Голінній Наталії Анатоліївні, с. Троянів;
  3. Лук’янчук Юлії Миколаївні, смт Новогуйвинське

9) Одноразові матеріальні допомоги на лікування військовослужбовцям, які  служать в лавах ЗСУ та отримали поранення,  та громадянам, які перенесли чи потребують дороговартісного оперативного втручання  у розмірі                     10000,00 грн. (десять тисяч грн. 00 коп.) кожному, а саме:

1. Глухенькому Андрію Сергійовичу, смт Озерне;
  2. Голінному Денису Сергійовичу, с. Троянів;
  3. Федорчук Любові Василівні, смт Озерне

4.  Відмовити у наданні грошової матеріальної допомоги Александровій Ларисі Іванівні, СТ «Трудівник», Чешку Івану Федоровичу, смт Новогуйвинське, Бучинській Валентині Петрівні, СТ «Дачне», Александрову Юрію Анатолійовичу, СТ «Трудівник».

5. Відділу  бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення селищної ради (Григор’євій О.С.) провести відповідні виплати.

6.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК