Новогуйвинська селищна рада увійде в новий 2024 рік з бюджетом.

Дата: 18.12.2023 14:33

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні депутати селищної ради на 41 сесії 8 скликання ухвалили головний фінансовий документ року.

Бюджет Новогуйвинської селищної ради на 2024 рік є другим бюджетом, який сформовано в умовах повномасштабної війни. На утримання Новогуйвинської селищної ради передбачено  на 3,2 млн. грн. менше видатків,  ніж у  2023 році. Відділ освіти, Центр надання адміністративних послуг, Служба у справах дітей та Управління фінансів отримають на 723,0 тис. грн. менше видатків попереднього року. На утримання закладів освіти у 2024 році перебачено на 64,7 млн. грн більше, ніж у 2023 році. Для закладів  охорони здоров'я  видатки збільшено на 1,8 млн грн., а для соціального забезпечення на 3,1 млн. грн. На галузь культури спрямовано на 381 тис. грн більше видатків, ніж у поточному році, а обсяг видатків на фізичну культуру і спорт визначений на 800 тис. грн. більше в порівнянні з 2023 роком. Всі незахищені та поточні видатки передбачені у мінімально необхідному обсязі. Потребу у цих видатках на 2024 рік розраховано, виходячи з режиму економії, об’єктивного вибору пріоритетів, ефективного та раціонального використання коштів, адже бюджет затверджений без військового ПДФ - його вилучено до державного бюджету. Загалом, бюджет прийдешнього року сформовано так, щоб забезпечити стабільне функціонування всіх галузей громади в умовах воєнного стану.

На початку пленарного засідання сесії  секретар селищної ради Олександр ЛОВИНЮК подякував та подарував символічний кошик солодощів пластунам, які завітали на пленарне засідання та принесли Віфлеємський вогонь миру, що символізує мир, любов і добро, він символічно об’єднує всіх українців на добрі справи.

Також присутні на засіданні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих наших захисників, волонтерів та мирних жителів,  котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Депутати розглянули широкий спектр земельних питань, блок освітніх та соціально-побутових питань, які перед цим були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

З усіх розглянутих питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

З рішеннями сесій ви можете ознайомитись на сайті селищної ради в розділі «Рішення сесії».

Фото без опису  Фото без опису