Як отримати витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в Центрі надання адміністративних послуг

Дата: 15.12.2023 10:59

Замовити та отримати витяг з  ДЗК (Державного земельного кадастру) ви можете у Центрі надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради (смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5) у день звернення, за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника/власників у реєстрі, або онлайн, через електронні сервіси ДЗК.

Вартість витягу з Державного земельного кадастру становить 134,20 грн., видача якого займає близько 15 хвилин.

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру Вам необхідно надати:

Правовстановлюючий  документ на земельну ділянку (Державний акт на земельну ділянку, свідоцтво про право власності на земельну ділянку, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір оренди земельної ділянки);

Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;

Нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертається не власник).

Довідково:

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, міни та ін. щодо земельної ділянки, та внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) підтверджує наявність у вашої земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.

Режим роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер з 08.30 по 17.00

П’ятниця з 08.30 по 16.00, без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.