Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

Дата: 15.12.2023 10:39

Фото без опису  Фото без опису

14 грудня 2023 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин та екології. Провів засідання голова комісії  Ігор ЗАЄЦЬ.

Під час засідання опрацьовано звернення жителів громади про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, затвердження та виготовлення  технічних документацій із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності.

Кожне звернення проаналізовано на відповідність вимогам земельного законодавства, за результатами чого були прийняті відповідні рішення та рекомендації та більшість розглянути проектів рішень комісією рекомендовано затвердити на майбутній 41 сесії селищної ради.

Окрім земельних питань членами постійної комісії було розглянуто проект рішення про  затвердження бюджету громади на 2024 рік, який одноголосно підтриманий всіма членами постійної комісії.

Фото без опису  Фото без опису