Дата: 08.12.2023 10:42

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«____» _________ 2023 року                                                     смт Новогуйвинське

Про встановлення тарифів на

послуги централізованого водопостачання

та централізованого водовідведення

для КП «Озерне» Новогуйвинської

селищної ради

Розглянувши подані КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради заяву та розрахунки тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з документами від 22.11.2023 № 456, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тариф для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради:

1.1 для споживачів І-ої групи (населення):

- на централізоване водопостачання -30,74 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 32,51 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1.2 для споживачів ІІ-ої групи (бюджетні установи та інші споживачі):

- на централізоване водопостачання – 32,36 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на централізоване водовідведення – 32,34 грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

2. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2024 року та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

3. З 01 січня 2024 року вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 30.11.2022 № 614 «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради».

4. КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради повідомити споживачів усіх груп про встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення із посиланням на це рішення виконавчого комітету у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення тарифу в дію.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області та начальника КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Михайла БЯЛОШИЦЬКОГО.

Секретар ради                                                                        Олександр ЛОВИНЮК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

селищної ради»

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Порядок інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою підготовки проєкту рішення є встановлення КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради тарифів на послугу централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та затвердження їх структури.

3. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація даного проєкту рішення не потребує залучення бюджетних коштів громади

4. Громадське обговорення.

Не потребує громадського обговорення.

5. Прогноз результатів.

Прийняття рішення дозволить КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради застосовувати тарифи на послугу централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

6. Оприлюднення.

Проєкт рішення «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради» підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

Начальник відділу містобудування,                                              Святослав ЮРЧУК

Секретарю Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності Новогуйвинської

селищної ради

Просимо включити до порядку денного засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради проєкт рішення «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради».

Додатки: 1. Пояснювальна записка на 1 арк. в 1 прим. 2. Проєкт рішення «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради» на 2 арк. в 1 прим.

Начальник відділу містобудування,                                           Святослав ЮРЧУК