Ті, що плетуть ПЕРЕМОГУ!

Дата: 07.12.2023 10:04

Сьогодні мав честь вручити подяку жительці смт Новогуйвинське РАСПУТНІЙ М.М. за неоціненний вклад в підтримку Збройних Сил України.

З початком повномасштабної війни з рф, Марія Миколаївна не зважаючи на похилий вік допомагала нашим воїнам плетінням каркасів для Кікіморін і плетінням шкарпеток аби нашим воїнам було хоч трішки тепліше та легше на передовій.

Колективом Новогуйвинської селищної ради було зібрано 5 тис. грн. та передано Марії Миколаївні, для придбання матеріалів. В подальшому, ці вироби потраплять і до наших односельчан, які зараз відстоюють нашу незалежність.

Для них ці шкарпетки будуть найтепліші, адже пахнуть рідною хатою, сплетені рідними руками.