ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВИТИ(ЗАТВЕРДИТИ) ТАРИФ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Дата: 05.12.2023 16:32

Новогуйвинське ВЖРЕКП  інформує про намір затвердити (встановити) економічно обґрунтований плановий тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, який з 01.01.2024 р.становитиме:

•  для населення смт. Новогуйвинське в розмірі:

централізоване водопостачання – 36,00 грн. (з ПДВ) за 1 м3 (збільшення на 27,70 %)

централізоване водовідведення – 30,87 грн. (з ПДВ) за 1 м3 (збільшення на 31,92 %)

• для бюджетних та інших організацій в смт. Новогуйвинське в розмірі:

централізоване водопостачання – 35,88 грн. (з ПДВ) за 1 м3 (збільшення на 28,05 %)

централізоване водовідведення – 30,58 грн. (з ПДВ) за 1 м3 (збільшення на 33,48 %)

Обґрунтування причин затвердження (встановлення) планового тарифу

За вимогами пункту 7  Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами та доповненнями від 03.04.2019 № 291), з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов`язаних з централізованим водопостачання та централізоване водовідведення, перегляд тарифів здійснюється уповноваженим органом щороку за заявою ліцензіата.

Попередній тариф затверджений рішенням виконавчого комітету № 652 від 29.12.2022 р. становив:

• для населення смт. Новогуйвинське в розмірі:

централізоване водопостачання – 28,19 грн. (з ПДВ) за 1 м3

централізоване водовідведення – 23,40 грн. (з ПДВ) за 1 м3

• для бюджетних та інших організацій в смт. Новогуйвинське в розмірі:

централізоване водопостачання – 28,02 грн. (з ПДВ) за 1 м3

централізоване водовідведення – 22,91 грн. (з ПДВ) за 1 м3

Структура тарифу

Зауваження і пропозиції приймаються  з  05  по  13 грудня 2023 року за адресою: вул. Миру 15, смт. Новогуйвинське,  ел. адреси: novoguivinsk-rada@ukr.net ; 466319@ukr.net (із зазначенням в темі листа “зауваження і пропозиції до тарифів”).