Дата: 24.11.2023 15:53

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від 24.11.2023р.                                                                                       № 235-ОД

Про внесення змін до розпорядження

Новогуйвинської селищної голови № 128-ОД

від 26.07.2023 « Про Координаційний центр

підтримки цивільного населення при

Новогуйвинській селищній раді

Житомирського району Житомирської області»

Відповідно до Закону України « Про місцеве самоврядування» , у зв’язку із кадровими змінами  :

1. Унести зміни до складу Координаційного центру підтримки цивільного населення при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області:
  • виключити із складу Координаційного центру підтримки цивільного населення   при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області Татуревич Валерію Валеріївну, головного спеціаліста відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та  цивільного захисту селищної ради;
  • включити до складу Координаційного центру підтримки цивільного населення   при Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області Дацюк Тетяну Анатоліївну, головного спеціаліста відділу правового забезпечення, договірної та претензійно-позовної роботи Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та  цивільного захисту селищної ради- секретар Координаційного центру.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                       Олександр ЛОВИНЮК