4 грудня в Новогуйвинському ліцеї імені Сергія Процика відбувся семінар - практикум ПМК вчителів біології, хімії, основ здоров'я.

Дата: 05.12.2023 10:43

Фото без опису  Фото без опису

Темою семінару охоплені питання формування інтелектуально розвинутої особистості.     Однією із сходинок формування інтелектуально розвинутої особистості є розвиток мислення,   його формування в практичній діяльності показала вчитель біології ліцею Ткачук О.М., провівши урок у 7 класі, який навчається згідно програми ''Інтелект України''. Методами розвитку здібностей з врахуванням психологічного аспекту інтелекту поділилася вчитель біології Озерненського ліцею Довгань Н.П. Формування логічного мислення на уроках хімії, а також участь у роботі МАН висвітлила вчитель хімії Озерненського ліцею Рибак Т.М. Вчитель біології Новогуйвинського ліцею ім. Сергія Процика Кравчук Р.О. познайомив з практичним використанням у навчальному процесі новітніх технологій. Проблеми НУШ теж не залишились без уваги учасників семінару. На шляхи подолання освітніх втрат, корегування результатів навчання звернула увагу голова ПМК вчителів біології, хімії, основ здоров'я Розмаїта Т.С.

Велика подяка за сприяння проведення на високому рівні семінару директору ліцею  Сингаєвська Л.В.

Фото без опису  Фото без опису