Вітання секретаря селищної ради з Днем Волонтера!

Дата: 05.12.2023 08:57

Шановна громадо!

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів.

Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і Батьківщини.

В Україні волонтерський рух зародився у 90-их роках, а розцвів у 2014 році під час початку війни з росією.

Саме волонтери допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, продукти харчування. Без волонтерської праці армії було б набагато важче.

Спілкуючись з вами, набираєшся особливою енергетикою та розумієш – ворог ніколи не зможе здолати народ, в якого є такі люди. Кожен з вас Герой. Кожен з вас особливий.

Шановні волонтери, прийміть подяку за вашу підтримку, щирі та чуйні серця. Дякуємо за самовіддану працю, яка робить Україну сильнішою. Щодня ви працюєте аби забезпечити усім необхідним наших захисників та захисниць.

Бажаємо наснаги, терпіння, сил та міцного здоров'я, вдячності від людей, миру в нашій країні та скорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом. Нехай кожен гарний вчинок одного волонтера надихає на дії інших.

З вдячністю та повагою

секретар селищної ради                   Олександр ЛОВИНЮК