КЗ "Публічна бібліотека" взяли участь у благодійному концерті с. Глибочок

Дата: 04.12.2023 09:04

Фото без опису  Фото без опису

02 грудня за ініціативи Відділ культури, туризму, молоді та спорту Новогуйвинської селищної ради відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ в чарівному селі нашої громади Глибочок. Село замилувало нас казковою красою природи, свіжим чистим повітрям, лапатим снігом на деревах.

Працівники Центр культури та творчості Новогуйвинської селищної ради у концертній програмі дарували частинку своєї творчої душі присутнім глядачам. Люди із захопленням аплодували артистам, адже в наш час такі заходи зближують присутніх в єдиному бажанні - Перемоги Україні.

Доброчинна справа об'єднала бібліотекарів нашої громади у бажанні поділитися добром, можливістю зробити хорошу справу, а також підтримати воїнів, які перебувають на лінії фронту. В благодійному ярмарку-продажу прийняли участь працівники Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Новогуйвинської селищної ради та бібліотекарі сіл Головенка, Сінгури, Вертокиївка, Озерянка, Соснівка, Гай, Глибочок. Дорослі і діти із задоволенням купували приготовані бібліотекарями смаколики, домашню випічку.

Виручені кошти під час проведення благодійного заходу 7313 грн. будуть перераховані для хлопців с.Глибочок, які захищають нашу країну.

Робимо все, що можемо разом, все для нашої Перемоги.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!СЛАВА ЗСУ!!! 🇺🇦

Фото без опису  Фото без опису